Контактирајте не

ChangZhou Prostepper копродукции, ООД.

адреса

Б2, Hutang индустриски парк, Hutang Таун, Wujin

Област, Changzhou, Jiangsu провинција, Кина

 

Е-пошта

dingl@prostepper.com

sales_02 @ prostepper

телефон

86-0519 - 88.386.555

86-0519 - 88.386.555

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!