NEMA 34 повлекува мотор со сопирачка (120mm 8.2Nm)

Краток опис:

NEMA 34 повлекува мотор со сопирачка (120mm 8.2Nm) Целосно индивидуализира на вашите барања


 • ФОБ Цена: US $ 9,9 - 99,99 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 20000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај, Кина
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!