NEMA 8 Тип на конектор стапнува мотор (40mm 0.022Nm)

Краток опис:

Prostepper нуди широк спектар на големини и конфигурации од 20 до 110mm и вртежниот момент 0,1-12 Nm рутински повлекува мотори.
карактеристики:

 • Еднокреветни или двокреветни опции продолжување вратило
 • Приклучок и Options на жица темперамент
 • Spur и планетарни запчаници монтажа опции
 • Не успеаја безбедно сопирање или постојан магнет сопирање опции за монтирање
 • Целосно индивидуализира на вашите барања

 • ФОБ Цена: US $ 9,9 - 99,99 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 20000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај, Кина
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!