настани

 • Changzhou Prostepper Co., Ltd. attended 2019 Productronica China

  Changzhou Prostepper Co., Ltd. attended 2019 Productronica China

  On March 20~22, 2019   We attended 2019 Productronica China, booth no C3-3325.   Visit this Exhibition please link to https://electronica-china.com  
  Прочитај повеќе
 • Американската автоматизација технологија Експо / Запад Покана

  Американската автоматизација технологија Експо / Запад Покана

  На 5-ти февруари до 7, 2019 година, нашата компанија ќе учествува во американската автоматизација технологија Експо / Запад. Павилјонот се наоѓа на Конвенцијата центар Anaheim во Калифорнија. Автоматизација технологија Експо Запад е најголемиот напредни дизајн и производство на настан во Северна Америка. Приказ на ...
  Прочитај повеќе
 • 2018 СПС IPC Дискови Покана

  2018 СПС IPC Дискови Покана

  Од 27-ти до 29-ти, 2018 година, нашата компанија ќе учествува во 2018 СПС IPC Дискови Нирнберг Електрични Автоматика изложба, Германија. Бут локација: Хала 3, 3-414. Ние топло ви посакам добредојде во посета на нашиот штанд и да разговараат за соработка.
  Прочитај повеќе

WhatsApp Онлајн Chat!