• qweqw (1)
  • qweqw (2)
  • qweqw (3)
  • qweqw (4)
PROSTEPPER është një nga prodhuesit më të madh të motorëve në Kinë. Ne fokus në R & D dhe prodhuesit e motor shkelën, motor BLDC, magnet i përhershëm motor sinkron, AC servo frekuencave motor konvertimit, motor makinë mjetet e kontrollit, motor gisht, encoder dhe pajisje të ngjashme me motor. Ne jemi të nivelit të lartë zgjidhje motor furnizuesit e automatizimit të industrisë dhe shkencës mjekësore, ne kemi bashkëpunuar me më shumë se 30 kompanitë kryesore ndërkombëtare në mbarë botën dhe ka ofruar atyre zgjidhje kreative dhe të produkteve me cilësi të lartë. PROSTEPPER zgjidhur për të mbështetur botën me efikas, kursimit të energjisë dhe të mjedisit miqësore.

Specialistët tanë

produktet e paraqitura

dizajni fundit

arritje të reja

APLIKIMET

Produktet motorike PROSTEPPER-së të përdoret gjerësisht në shumë fusha dhe faqet, të tilla si printer 3D, makine veshje, veglave makine CNC, makineri tekstile, makineri paketimit, pajisje mjekësore, përpunimin mbreh tela dhe industri të tjera. Ne jemi një furnizues fund të lartë motor në industrinë e automatizimit në familje, dhe ka qenë prodhuesi përcaktuar nga numri i kompanive të njohura ndërkombëtarisht në Shtetet e Bashkuara, Evropë, Korea e Jugut dhe kështu me radhë.

shiko më shumë

WhatsApp Online Chat!