Rreth nesh

rreth-nesh
CHANGHZOU PROSTEPPER CO., LTD. u themelua në prodhimin motorike 2014. dhe R & D datës historisë nga 1998. Pas 20 viteve të zhvillimit, tani ajo rritet në një nga më të mëdha Motor prodhuesit në Kinë e brendshme. Ajo ka produkte gamë të motore, motorët BLDC, motorike Permanent Magnet Synchronous, AC Servo Frekuenca Konvertimi motorike, tools Machine Kontrolli motor, motor gisht, motor pm, motor Encoder dhe pajisje të tilla motorike. Prostepper është furnizuesi motor i nivelit të lartë në fushën e automatizimit industrial dhe Shkencave Mjekësore. Prostepper fituar certifikimin ISO9001 në vitin 2016, produktet motorike janë përputhja me CE dhe RoHS standard.


WhatsApp Online Chat!