NEMA 8 Lloji i konektorit Stepping Motor (40mm 0.022Nm)

Përshkrim i shkurtër:

Prostepper ofron një gamë të gjerë të madhësive dhe konfigurimin nga 20 deri në 110mm dhe mbajtjen e çift rrotullues prej 0.1 deri në 12 nm motore rutinë.
Features:

 • Opsionet e vetme apo të dyfishtë bosht extension
 • Connector dhe Opsionet e mbreh tela
 • Spur dhe planetare ingranazhet rritje opsione
 • Dështojnë të sigurt Brake ose Permanent Magnet Brake mundësitë në rritje
 • Plotësisht i përshtatshëm për kërkesat tuaja

 • FOB Çmimi: US $ 9,9-99,99 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 20000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!