Lajme

 • PROSTEPPER will attend SPS IPC on 26~28 Nov. 2019, Booth no H3-317

  PROSTEPPER will attend SPS IPC on 26~28 Nov. 2019, Booth no H3-317

  CHANGZHOU PROSTEPPER CO., LTD. will attend SPS IPC on 26~28 Nov. 2019 in Nürnberg Germany. Our booth located in Hall3 – 317. Just visit us on site and know our new products face to face.
  Lexo më shumë
 • Changzhou Prostepper Co., Ltd. attended 2019 Productronica China

  On March 20~22, 2019   We attended 2019 Productronica China, booth no C3-3325.   Visit this Exhibition please link to https://electronica-china.com  
  Lexo më shumë
 • American Automation Technology Expo / West Ftesë

  American Automation Technology Expo / West Ftesë

  Më 5 shkurt deri 7, 2019, kompania jonë do të marrë pjesë në American Automation Technology Expo / Perëndim. Pavioni është i vendosur në Qendrën Konventës Anaheim në Kaliforni. Automation Technology Expo West është më i madh i avancuar projektimit dhe prodhimit ngjarja në Amerikën e Veriut. Display i ...
  Lexo më shumë
 • 2018 SPS IPC Drives Ftesë

  Nga 27 nëntor në 29, 2018, kompania jonë do të marrë pjesë në 2018 SPS IPC Drives Nuremberg Electric Automatizimi Ekspozita, Gjermaninë. Booth Vendndodhja: Salla 3, 3-414. Ne ju mirëpresim ngrohtësisht për të vizituar stendat tona dhe për të diskutuar bashkëpunimin.
  Lexo më shumë
 • CCTV 9 intervistë dhe raporti për themeluesit PROSTEPPER-së

  CCTV 9 intervistë dhe raporti për themeluesit PROSTEPPER-së

  Në tetor 2017, Grupi Mind-Building CCTV 9 Discovery mjeshtrit e intervistuar xhirimeve programin "zgjuarsi në Making vogël motorike VS vëmendshëm dhe njeri i ndërgjegjshëm", për të vë në dukje historinë e artizani të z Ding Xuhong, themeluesi i Changzhou Prostepper Co, Ltd . Filmi hulumtohen craftsmans ...
  Lexo më shumë
 • Changzhou PROSTEPPER ËSHTË approching të ardhmen më të mirë dhe SUKSESSHËM

  Changzhou PROSTEPPER ËSHTË approching të ardhmen më të mirë dhe SUKSESSHËM

  Në maj 2016, Changzhou PROSTEPPER CO., LTD. u transferua në ndërtesën e fabrikës standarde të Ndërtimit B2 në Hutang Shkencës dhe Teknologjisë Industrial Park, Changzhou City. Sipërfaqja e përgjithshme e prodhimit arriti në 10.000 metra katrorë, ndërkohë, mbi 100 grupe të torno automatike, makinë automatike rëndë dhe ...
  Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat!