Ngjarje

 • Changzhou Prostepper Co., Ltd. attended 2019 Productronica China

  Changzhou Prostepper Co., Ltd. attended 2019 Productronica China

  On March 20~22, 2019   We attended 2019 Productronica China, booth no C3-3325.   Visit this Exhibition please link to https://electronica-china.com  
  Lexo më shumë
 • American Automation Technology Expo / West Ftesë

  American Automation Technology Expo / West Ftesë

  Më 5 shkurt deri 7, 2019, kompania jonë do të marrë pjesë në American Automation Technology Expo / Perëndim. Pavioni është i vendosur në Qendrën Konventës Anaheim në Kaliforni. Automation Technology Expo West është më i madh i avancuar projektimit dhe prodhimit ngjarja në Amerikën e Veriut. Display i ...
  Lexo më shumë
 • 2018 SPS IPC Drives Ftesë

  2018 SPS IPC Drives Ftesë

  Nga 27 nëntor në 29, 2018, kompania jonë do të marrë pjesë në 2018 SPS IPC Drives Nuremberg Electric Automatizimi Ekspozita, Gjermaninë. Booth Vendndodhja: Salla 3, 3-414. Ne ju mirëpresim ngrohtësisht për të vizituar stendat tona dhe për të diskutuar bashkëpunimin.
  Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat!